dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kutno

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Józefów

Józefów,Kutno

3 500 000 zł7 471 m² 468,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna Sprzedam nieruchomość inwestycyjną położoną w Kutnie, ul. Józefów, blisko strefy ekonomicznej oraz autostrady A2. Powierzchnia 7471 m2. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łąkoszyńska

Kutno,łódzkie

273 126 zł2 722 m² 100,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest 50% udziału we własności nieruchomość przypadającego pksis Oświęcim S.A. w upadłości likwidacyjnej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Kutno,łódzkie

1 249 000 zł260 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dom w samym centrum Kutna przy ul. Staszica 11. Dom o powierzchni 260 m2, w tym 235 m2 powierzchni użytkowej, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kutno

Kutno,łódzkie

135 000 zł43 m² 3 154,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Jeżeli szukasz własnych czterech kątach na obrzeżach miasta z dodatkową przestrzenią , to ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiamy propozycję sprzedaży nietypowej oferty mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kutno

Kutno,łódzkie

2 499 000 zł625 m² 3 998,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 199 m²

Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem magazynowo - produkcyjnym w miejscowości Gołębiew Nowy 2f w gminie Kutno w województwie Łódzkim. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Piaski,Kutno

690 000 zł2 700 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 4 działek w całości, w spokojnej lokalizacji Kutna, na rogu ulicy Cmentarej i Czarnieckiego. Działki o numerach: 3/14 665 m2 3/15 665 m2 3/16 665 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bukowa

Łąkoszyn,Kutno

1 900 zł28 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem Kawalerki w Kutnie, ul. Bukowa Słoneczny Łąkoszyn. Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 28 m, położona w nowoczesnym budynku z 2023 roku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karskiego

Kutno,łódzkie

349 000 zł38 m² 9 232,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. Karskiego 3, osiedle Zielone Zacisze. Parter, 37,8 mkw., salon z aneksem kuchennym, oddzielona ścianą sypialnia, łazienka, przedpokój i duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kutno

Łęczycka,Kutno

15 000 zł1 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000m2 w Kutnie. Obiekt znajduję się w Kutnie w bliskiej odległości Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kutno

Łęczycka,Kutno

29 900 zł2 100 m² 14,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni 2100m2 w Kutnie. Obiekt znajduję się w Kutnie w bliskiej odległości Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Kościuszków,Kutno

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

e-mail: jeżeli poszukujesz niedużego mieszkania do zamieszkania od zaraz to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: kutno ul. Północna Zapraszamy osoby poszukujące mieszkania na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Królewska

Kutno,łódzkie

1 850 000 zł361 m² 5 124,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:409 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem oferty jest piękna kamienica położona w samym centrum, przy ul. Królewskiej, nieopodal odnowionego placu Wolności w Kutnie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kutno

Batorego,Kutno

355 000 zł48 m² 7 365,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku na ulicy Batorego na parterze o powierzchni 48,20m2. Dwa pokoje z kuchnią. Mieszkanie jasne , ciepłe. Spokojna okolica. Do mieszkania oczywiście przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Kościuszków,Kutno

1 379 000 zł260 m² 5 303,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Oporowska

Centrum,Kutno

4 000 000 zł13 000 m² 307,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Kutnie. Grunt znajduje się w lokalizacji gwarantującej ciszę, spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cmentarna

Piaski,Kutno

690 000 zł2 700 m² 255,56 zł/m²

 

 

 

Kutno,łódzkie

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowocześnie urządzone i umeblowane mieszkanie, 3 pokoje: salon (sofa, zestaw mebli), sypialnia (łóżko, biblioteczka, pojemna szafa, można dostawić biurko) pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Kutno,łódzkie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

**na sprzedaż: mieszkanie przy ul. Olimpijskiej 6 w Kutnie** **cena:** 430 000 zł do negacjacji **dostępność:** Natychmiast Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Kutno,łódzkie

309 000 zł47 m² 6 616,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe o metrażu 46,7 m2 położone w bloku z cegły w samym centrum Kutna. Pełna własność z księgą wieczystą. W skład mieszkania wchodzą: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Kutno,łódzkie

595 000 zł94 m² 6 329,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedam duże mieszkanie przy ul. Bukowej 1 w Kutnie. I piętro, 94 mkw, 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki z wc., 3 duże balkony oraz duża garderoba z dwiema szafami ,piwnica (+ 14 mkw.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Kutno,łódzkie

1 690 zł47 m² 36,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum Kutna, ul. Braci Śniadeckich, parter 46,6 mkw. po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, okna podłogi.Salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sendlerowej

Kutno,łódzkie

715 000 zł76 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , położone w nowym, dwupiętrowym bloku na drugim piętrze. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kutno

Centrum,Kutno

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w województwie łódzkim, w mieście Róż - kutnie, w centralnej Polsce, nad rzeką Ochnią. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piwna

Kutno,łódzkie

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:907 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom znajdujący się w Kutnie przy ulicy Piwnej. Powierzchnia domu: 90 m2 Powierzchnia garażu: 37 m2 Powierzchnia działki: 907 m2 Posiada Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kutno

Kutno,łódzkie

2 900 000 zł851 m² 3 408,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferta na wyłączność! Zapraszamy do współpracy Agentów innych biur. Na sprzedaż kamienica w centrum Kutna, położona w zwartej zabudowie reprezentacyjnej ulicy miasta- ulicy Królewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kutno

Grunwald,Kutno

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w apartamentowcu, urządzone i wyposażone z miejscem parkingowym na zamkniętym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia (lodówka, kuchnia indukcyjna, zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkoszyńska

Łąkoszyn,Kutno

350 000 zł58 m² 6 034 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

e-mail: jeśli poszukujesz urządzonego mieszkania z dużym balkonem to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: kutno, os. Łąkoszyn Zapraszamy do zakupu trzypokojowego mieszkania, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podrzeczna

Kutno,łódzkie

407 000 zł58 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze, ciche, w bardzo dobrej lokalizacji. Ciepłe w okresie zimowym. okna na płd-wsch oraz płn-zach. Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Powstania Styczniowego

Łąkoszyn,Kutno

1 850 000 zł980 m² 1 887,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W skład Zakładu wchodzi: hala produkcyjna: 12m x 25m x 5,5m, z wentylacją mechaniczną, przejezdnym ciągnikiem elektrycznym 2,5t,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamoyskiego

Kutno,łódzkie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:80 m²

Kutno, ul. Zamoyskiego 4, lokal handlowo-usługowy Do wynajmu lokal w parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z przeznaczeniem na handel lub inne usługi. Składa się z 6 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Orzeszkowej

Łęczycka,Kutno

900 zł30 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:100 zł

Pokój na wynajem w Kutnie, najchętniej osobom pracującym bądź obcokrajowcom. Dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, parking na posesji na utwardzonym placu, zamykana brama. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piwna

Łąkoszyn,Kutno

795 000 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Sprzedam przestronny dom, częściowo podpiwniczony o pow. użytkowa 200m2, atrakcyjnie zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych Łąkoszyn na działce o pow.340m2 przy ul. Piwnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Batorego,Kutno

357 000 zł61 m² 5 852 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

e-mail: jeśli poszukujesz w pełni wyposażonego, przytulnego mieszkania to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja: kutno os. Batorego Zapraszamy do zakupu trzypokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kutno

Kutno,łódzkie

135 000 zł43 m² 3 154,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy propozycję sprzedaży nietypowej oferty mieszkania. Nietypowej gdyż wraz z mieszkaniem przynależna jest działka do wyłącznej. Mieszkanie to ma ogromny potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kutno

Kutno,łódzkie

135 000 zł43 m² 3 154,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Oferujemy do zakupu lokal w Bielawkach pod Kutnem stanowiący alternatywę dla klasycznego mieszkania w bloku. Bielawki - prężnie rozwijające się przedmieścia Kutna, nowoczesna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Kutno,łódzkie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 38 m2 na ulicy Chodkiewicza I piętro.Umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt (pralka, telewizor,lodówka, kuchnia gazowa, czajnik elektryczny) Koszt najmu 1300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Batorego,Kutno

305 000 zł48 m² 6 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

e-mail: alternatywa dla osób poszukujących trzypokojowego mieszkania, urządzonego i gotowego do wprowadzenia. Lokalizacja: kutno, ul. Batorego Zapraszamy do zakupu trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Kutno,łódzkie

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 53m2. Mieszkanie na parterze w bloku 2 piętrowym, w Kutnie przy ul. Staszica 7a. Składa się 2 pokoi, łazienki z toaletą, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kutno

Rejtana,Kutno

550 000 zł103 m² 5 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży dostępną w naszej bazie. Dom w Kutnie (woj. Łódzkie) o powierzchni użytkowej 118 m2 (razem z garażem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podrzeczna

Centrum,Kutno

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe Mieszkanie do Wynajęcia w Centrum Kutna Idealne dla Rodzin i Miłośników Przestrzeni! Szukasz przytulnego, przestronnego mieszkania w samym sercu Kutna? Odkryj tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kutno

Kutno,łódzkie

165 000 zł43 m² 3 855,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Bielawki - przedmieścia Kutna-osiedle nowo powstających domów. Jedynie 5 km od centrum Kutna i 7km od wjazdu na autostradę A1. Dojazd do centrum Kutna możliwy jest komunikacją miejską (przystanek.