Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kutno Grunwald

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

839 900 zł93,57 m² 8 976,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkania, położone przy ul. Jagiełły w Kutnie - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna przy ul. Grunwaldzkiej 12. IV piętro, 48,2 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, piwnica i balkon. Parking przy budynku. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

369 000 zł48,40 m² 7 623,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna przy ul. Wilczej 3. II piętro, 48,4 mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon i piwnica. Możliwość zrobienia trzeciego pokoju. Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł244 m² 4 487,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. III piętro z windą, 244 mkw. Całe piętro budynku. Okna na trzy strony. Lokal o przeznaczeniu biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²350 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal usługowo handlowy przy ul. Oporowskiej 20a w Kutnie. Parter nowego budynku mieszkalnego z usługowym parterem. Powierzchnia lokalu 350 mkw. w tym sala sprzedaży i zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

282 750 zł1 131 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Oporowskiej w Kutnie. Powierzchnia działki 1131 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł335 m² 4 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Sprzedam dom 335 mkw. na działce 1754 mkw. w Kutnie przy ul. Świtkowskiego - osiedle domów przy ul. Grunwaldzkiej. Budynek mieszkalny z 2012 roku, wybudowany z dwóch rzędów pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 925,64 m² 2 336 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowy budynek zlokalizowany jest w centralnej części Kutna przy ul. Grunwaldzkiej jednej z głównych ulic miasta, o dużym natężeniu ruchu kołowego i pieszego. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł95 m² 11 052,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. Parter 95 mkw. Połowa kondygnacji budynku. Lokal o przeznaczeniu biurowo usługowym. Aktualnie wynajmowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59,80 m² 6 337,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,8 m, położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 90.To świetna propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł3 306 m² 190,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Kutnie przy ulicy Grunwaldzkiej. Powierzchnia 3306 mkw. Brak zabudowy. Działka w drugim rzędzie - oddalona 70 m od ulicy, z dojazdem prywatną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

235 000 zł28,80 m² 8 159,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,8 m w stanie deweloperskim, położona przy ul. Wajdy w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,80 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania 3 pokojowego na osiedlu Grunwald przy ul. Jagiełły 2. Jest to bardzo dobra lokalizacja gdyż jest blisko centrum, a jednocześnie jest to ciche miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł239,50 m² 4 467,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. I piętro z windą, 239,5 mkw. Całe piętro budynku. Okna na trzy strony. Lokal o przeznaczeniu biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł500 m² 3 590 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam obiekt biurowo magazynowo usługowy na działce przemysłowej przy ul. Filipowicza w Kutnie - dojazd od ul. Grunwaldzkiej - były teren miflex. Powierzchnia działki 2208 mkw. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 5. piętrze na Osiedlu Lawenda 2 przy ul. Andrzeja Wajdy 16 układ mieszkania przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grunwald,Kutno

480 000 zł92 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 498 m²

Tylko u nas! Dom w Kutnie, przy ul. Oporowskiej, w sąsiedztwie Osiedla Lawenda, posadowiony na działce o powierzchni ok. 2.500 m2, spokój i cisza, wszystkie zalety domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Kutno

319 000 zł53 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja ZHP

Grunwald,Kutno

485 000 zł64 m² 7 578,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze w bloku przy al. Zhp 8 w Kutnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wajdy

Grunwald,Kutno

370 000 zł37 m² 9 893,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży kameralne, z funkcjonalnym układem mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żniwna

Grunwald,Kutno

1 049 000 zł188 m² 5 594,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Nowoczesny Dom Parterowy w Kutnie. Brak kosztów związanych z prowizją. Prezentujemy nowoczesny dom parterowy o powierzchni 187,53 m, zlokalizowany przy ul. Demarczyk 4 w Kutnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kutno

Grunwald,Kutno

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w apartamentowcu, urządzone i wyposażone z miejscem parkingowym na zamkniętym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia (lodówka, kuchnia indukcyjna, zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Kutno

720 000 zł137 m² 5 270,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

Sprzedam dom z garazem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Grunwald,Kutno

198 400 zł1 240 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

sprzedam działkę w strefie peryferyjnej miasta Kutno, ok 2 km od centrum, przy ulicy Zielonej (w obrębie Grunwald), 1240 m2, atrakcyjna lokalizacja, bardzo dobra możliwość posadowienia budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Grunwald,Kutno

415 000 zł79 m² 5 239,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie M-5 ; połączone M-2 O pow. 32 M2 I M-3 O pow. 48M2. Dwie łazienki, dwie piwnice, dwa balkony, dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Kutno

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

sprzedam mieszkanie pierwsze piętro, 3 pokoje, kuchnia , łazienka, wc, duży balkon, piwnica. po remoncie, kuchnia w zabudowie, parkiet, klimatyzacja. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żniwna

Grunwald,Kutno

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:837 m²

Sprzedam dom w stanie idealnym z pełnym wyposażeniem. Możliwość adaptacji strychu na dodatkowe powierzchnie użytkowe. Dużą zaletą jest ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Kutno

30 zł/m²25 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Firma posiada do wynajęcia lokale biurowo-usługowe o powierzchni od 10-200 m2 w cenie od 23 - 32 zł/m2 netto. Lokale w różnym standardzie (jak na fotografiach) z własnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Kutno

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, jasne mieszkanie dwupokojowe po gruntownym remoncie(gładzie, panele, terakota, glazura) do lekkiego odświeżenia. IV piętro(szczytowe). Mieszkanie częściowo umeblowane(dwie szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Kutno

150 000 zł48 m² 3 112,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 48,2m2 na ulicy Wilczej. 3 pokoje, kuchnia, wymienione okna na plastikowe, toaleta i łazienka osobno, dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Kutno

155 000 zł48 m² 3 222,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 48,1 m2 bezpośrednio od właściciela, do zamieszkania od zaraz 3 pokoje, kuchnia, łazienka i wc osobno + przynależna piwnica, balkon 4 piętro w bloku na Osiedlu Grunwald, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Grunwald

Grunwald,Kutno

6 325 zł275 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Reprezentacyjny,komfortowy,wygodny,przestrzenny dom z ogrodem dla firmy- członka kadry zarządzającej i jego rodziny.Nieruchomość znajduje się niedaleko specjalnej strefy ekonomicznej Kutno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Kutno

123 500 zł39 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spokojna dzielnica, blisko szkoła

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Grunwald,Kutno

174 000 zł60 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie M-4, w Kutnie. Lokal własnościowy, na 4 piętrze w bloku na osiedlu Grunwald, mieszkanie środkowe. Blok wybudowany w 1984 r., ocieplona elewacja oraz strop 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Kutno

120 000 zł39 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kuchnia w zabudowie w cenie mieszkania. Podłogi szwedzkie w pokojach, terakota w kuchni i przedpokoju, gładzie w kuchni i pokoju, panele w przedpokoju, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka