Mieszkanie, ul. Grunwaldzka
Grunwaldzka, Kutno, łódzkie
- 379 000 zł
- 48,20 m²
- 7 863,07 zł/m²
Marcin Nowicki
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Grunwaldzka
Grunwaldzka, Kutno, łódzkie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Grunwaldzka
Zaktualizowane: 15 maja 2026
379 000 zł 48,20 m² 7 863,07 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4
3
1975
tak
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1975Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 379 000 zł (7 863,07 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Charakterystyka mieszkania: 48,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1975
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 870 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI Marcin Nowicki, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: NMN-MS-737
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Grunwaldzka, Kutno, kutnowski, łódzkie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska
- cicho
Opis nieruchomości
Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna przy ul. Grunwaldzkiej 12. IV piętro, 48,2 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, piwnica i balkon. Parking przy budynku. Umeblowane i wyposażone. Pralka, lodówka z zamrażarką, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik. Blok po termo modernizacji - ciepły i cichy. Okna PCV. W pobliżu sklepy, apteki, restauracje, komunikacja miejska i podmiejska.
Odrębna własność z Księgą Wieczystą.
Czynsz 870 zł.
Oferta (...)
604 116...
604 116 017