dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kutno - Oferty wynajmu mieszkań

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Kutno,łódzkie

600 zł38 m² 16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe 37,6 m2 na parterze w bloku przy ul. Braci Sniadeckich. Mieszkanie po remoncie, kuchnia umeblowana. Opłaty: 600zł + czynsz ok. 300 zł + woda + prąd /wg liczników/+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kutno

Kutno,łódzkie

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow 49 m2 przy ul. Tarnowskiego w Kutnie Mieszkanie w bloku na 4 piętrze z balkonem,zadbane, ciepłe,umeblowane,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rejtana

Rejtana,Kutno

1 500 zł65 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 4 pokojowe mieszkanie w Kutnie w spokojnej dzielnicy- osiedle Rejtana. Oddzielna ubikacja i łazienka. Blisko sklepy, szkoła, przedszkole, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łąkoszyn

Łąkoszyn,Kutno

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 30m2. Piwnica przynależna do lokalu + balkon na Osiedlu Łąkoszyn. Dostępna od zaraz. Cena: 850zł + media(w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. ZHP

Kutno,łódzkie

650 zł37 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe w ocieplonym bloku na drugim pietrze. Po remoncie, gladzie gipsowe, sciany na bialo, nowe panele w pokojach, w hallu, kuchni i lazience plytki. Kuchnia umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łąkoszyn

Łąkoszyn,Kutno

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam kawalerkę do wynajęcia na os. Łąkoszyn 30m2, po remoncie, umeblowane 800zł plus media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kutno

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia komfortowy apartament z balkonem w centrum Kutna w nowo wybudowanym budynku na drugim pietrze. W pomieszczeniu znajduje się wifi wap 2 instalacja telewizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kutno

Kutno,łódzkie

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

posiadam do wynajecia kawalerke w Kutnie na parterze umeblowane cena za najm 800 zl dodatkowo oplaty prąd woda telewizja kablowa. Wiecej inf  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Wenecja,Kutno

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę firmie mieszkanie w Kutnie (woj. Łódzkie). 3 pokoje wraz z kuchnią oraz łazienką. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Jest położone blisko centrum miasta oraz dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kutno

Kutno,łódzkie

750 zł33 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. B. Chrobrego w Kutnie. Częściowo umeblowane, kuchnia umeblowana i po remoncie. 750zł + opłata do spółdzielni + media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łąkoszyn

Łąkoszyn,Kutno

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną kawalerkę w Kutnie, osiedle Łąkoszyn, 30m , pokój z kuchnią, umeblowane, ale brak pralki oraz łóżka - to już we własnym zakresie. Wynajmę na minimum 1 rok, dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Kutno

50 m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę lokal O pow. 50 M2 dla pracowników W centrum kutna. Wyposażony we wszystkie media I umeblowany. Miejsce dla 4-6 pracowników. Cena uzależniona od ilości osób I okresu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kutno

Kutno,łódzkie

76 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

mieszkanie dla firmy w Kutnie. Od zaraz: umeblowane, internet, pełne wyposażenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Kutno,łódzkie

1 500 zł76 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

komfortowe, sloneczne mieszkanie w spokojnej okolicy. usytuowane w poblizu punktow komunikacji kolejowej i autobusowej. komfortowy rozklad pokoi. w pelni wyposazone, z mozliwoscia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kutno

Kutno,łódzkie

1 500 zł76 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

mieszkanie w bloku dla pracownikow firmy, w spokojnej okolicy, przestrzenne, sloneczne, 5 minut spacerem od dworca pkp. umeblowane, z mozliwoscia wystawienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Stadion,Kutno

500 zł48 m² 10,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia w pełni umeblowane (rtv,agd) mieszkanie w Kutnie 3 pokojowe 48 m2 na oś.Stadion. Piętro 2 , widna kuchnia , oddzielnie ubikacja i łazienka. Koszt wynajmu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kutno

Kutno,łódzkie

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Pilnie poszukujemy M3 w Kutnie /parter. Czynsz i kaucja do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kutno

Centrum,Kutno

120 m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

2 lata za darmo! odstąpie! za adaptację pod mieszkanie pow.120 M NA PODDASZU 1PIĘTRO ,DACH NOWY -BLACHA OKNA DACHOWE ROCCO 2SZT OKNO BALKONOWE DO WYMIANY DOPROWADZONA WODA ,ŚWIATŁO,SZHODY.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij