dowolna

Mieszkania wyremontowane Kutno - Oferty sprzedaży i wynajmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

670 000 zł64,65 m² 10 363,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,65 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca w cichej i spokojnej okolicy. Lokal wyróżnia się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł93,57 m² 8 976,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkania, położone przy ul. Jagiełły w Kutnie - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 16. Parter, 43 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, taras z ogródkiem 100 mkw. i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,20 m² 6 846,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne, trzypokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Tarnowskiego. Mieszkanie ma 3 pokoje, w tym dwa po remoncie z gładziami, kuchnie , przedpokój oraz łazienkę i osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

914 000 zł82,68 m² 11 054,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe położone na 1 piętrze.Mieszkanie wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń oraz dużą ilością naturalnego światła.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Królewskiej 42. II piętro, 41 mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój i piwnica. Odrębna własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. 29 Listopada 101 - budynek "stara Piekarnia". II piętro, 55 mkw., salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, 2 balkony. Mieszkanie wykończone, ze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m, położone na 3 piętrze w dogodnej lokalizacji w centrum Kutna. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: do wynajęcia od zaraz wyjątkowy, przestronny apartament. Kutno, ul.Sendlerowej, nowe osiedle. To miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 16. II piętro, 48 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój i duży balkon. Mieszkanie nowe, wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61,12 m² 42,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Wajdy. Lokal został urządzony z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,70 m² 7 941,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie, w budynku przy ul. Chrobrego 8 w Kutnie - osiedle Batorego. Powierzchnia mieszkania 44,7 mkw. II piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł58,70 m² 7 836,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu w pełni wyposażone (wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie) piękne , duże mieszkanie , w pełni wyremontowane , w doskonałym stanie zarówno technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58,60 m² 7 593,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,6 m, położone na parterze w dobrej lokalizacji. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna przy ul. Sobieskiego 1 - obok Parku Traugutta. Parter, 30 mkw., pokój, kuchnia, łazienka i murowana komórka na terenie za budynkiem mieszkalnym. Własność.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł51,20 m² 9 941,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe, wykończone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Sendlerowej 11 w Kutnie. Osiedle "zielone zacisze". Powierzchnia mieszkania 51,2 mkw. II piętro, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. Sendlerowej 8 - osiedle Zielone Zacisze. Budynek z 2020 roku. II piętro, 65 mkw, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka z wc., duży.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,20 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Sendlerowej 11 w Kutnie. Osiedle "zielone zacisze". Powierzchnia mieszkania 51,2 mkw. III piętro, salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koniecpolskiego

Piaski,Kutno

420 000 zł54 m² 7 769,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Koniecpolskiego 12b w Kutnie - w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dane nieruchomości: pomieszczenia: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawskie Przedmieście

Warszawskie Przedmieście,Kutno

389 000 zł58 m² 6 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m, położone na Warszawskim Przedmieściu w Kutnie - w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Kutno,łódzkie

590 000 zł66 m² 8 963,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Stadion,Kutno

293 000 zł32 m² 9 139,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy nowoczesne i przytulne mieszkanie o powierzchni 32,06 m, położone przy ul. Sobieskiego w Kutnie - w nowszym budynku z 2016 roku, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Kościuszków,Kutno

465 000 zł57 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku zlokalizowanym w centrum Kutna. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kutno

Rejtana,Kutno

445 000 zł64 m² 6 974,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, słoneczne, przestronne na osiedlu Rejtana. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kutno

Kutno,łódzkie

1 550 zł48 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na osiedlu Lakoszyn na 3 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji składa się z trzech pokoi kuchni łazienki oraz posiada duży balkon. Mieszkanie jest odświeżone umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Warszawskie Przedmieście,Kutno

240 000 zł32 m² 7 430,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,2 m, położone na 3. piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul. Jana Pawła II w centrum Kutna. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowskiego

Kutno,łódzkie

463 730 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,7 m , położone na ul. Tarnowskiego w Kutnie - w spokojnej, świetnie skomunikowanej części miasta. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Łąkoszyn

Łąkoszyn,Kutno

450 000 zł64 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 63,9 m2, położone na parterze w bloku wybudowanym w latach 90-tych, na oś. Łąkoszyn w Kutnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Rejtana,Kutno

425 000 zł64 m² 6 661,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Sprzedam przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m . Położone na 2-piętrze bloku przy ulicy Sikorskiego (oś. Rejtana). Informacje dodatkowe: układ: 4 pokoje 3 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja ZHP

Grunwald,Kutno

485 000 zł64 m² 7 578,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze w bloku przy al. Zhp 8 w Kutnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kutno

Centrum,Kutno

460 000 zł59 m² 7 836,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawskie Przedmieście

Warszawskie Przedmieście,Kutno

410 000 zł60 m² 6 868,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,69 m , położone przy ul. Warszawskie Przedmieście w Kutnie - w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja ZHP

Warszawskie Przedmieście,Kutno

355 900 zł48 m² 7 461,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 47,7 m , położonego przy Al. Zhp w Kutnie - w doskonałej lokalizacji, z widokiem na Zieloną Oś Miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowa

Łąkoszyn,Kutno

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Kutna - osiedle Łąkoszyn, ul. Bukowa. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kutno

Łąkoszyn,Kutno

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam Mieszkanie 53m2 .- CENA 369 000 zł - lokalizacja: 99-300 Kutno osiedle Łąkoszyn IX - 1 piętro ROK BUDOWY 2002 blok nowoczesny docieplony, świeżo wymienione drzwi wejściowe do klatki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Batorego,Kutno

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone przy ul. Władysława Jagiełły 4 w Kutnie - w świetnie skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kutno,łódzkie

420 000 zł65 m² 6 491,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

! umowa przedwstępna! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Kutnie przy ulicy Sosabowskiego. Znajduje się ono na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Kutno

300 000 zł34 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Wojska Polskiego w Kutnie - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, w spokojnej, zielonej okolicy z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Centrum,Kutno

268 000 zł30 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Długosza w Kutnie - w samym centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Piaski,Kutno

457 000 zł76 m² 6 013,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 na parterze, znajdujące się w prestiżowej lokalizacji - Stara Piekarnia przy ul. 29 Listopada. Ta nieruchomość na rynku wtórnym to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Kutno,łódzkie

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Awangarda. Jest to salon z otwartą kuchnią, łazienka, garderoba typu walk in, sypialnia z wyjściem na taras. Mieszkanie w pełni wyposażone, komórka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij